Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Caffe Nero Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Caffe Nero Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Caffe Nero İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Caffè Nero, 1996 yılında Gerry Ford tarafından kuruldu. Hedefi İngiltere’ye Avrupa kıtasına özgü, yüksek kaliteli İtalyan kahvesini ve bu kahvelerin yanında yine İtalyan lezzetini yansıtan yiyecekleri, samimi bir misafir hizmetiyle sıcak bir ortamda sunmaktı. Caffe Nero’yu civarda bulunan herkesin hoş karşılandığı ve iyi hizmet sunulan bir buluşma noktası olarak hayal etti. İnsanların dostlarıyla buluşabildikleri, gazetelerini okuyabildikleri, hayatın akışını izleyebildikleri ya da atıştıracak bir şeyler alıp gittikleri bir yer olarak…

Bugün Caffe Nero, 3500 çalışanı ve 400 mağazası ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen 23. şirketi olarak kabul edilmektedir. (Business Week 2006)

2007 Temmuz ayında start alan Türkiye operasyonu ilk mağaza açılışını İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirdi. Ardından Astoria AVM, Galatasaray, Akaretler, Yeniköy, Bahçeşehir ve Maslak mağazalarının açılışı ile mağaza sayısı yediye ulaştı.

Caffe Nero Türkiye’de orta vadede yüz mağazalık bir zincir oluşturmayı hedeflemektedir.

Caffe Nero insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Caffe Nero Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Caffe Nero Açık Pozisyonlar

BARİSTA – ŞAŞKINBAKKAL CAFFE NERO
BARİSTA – AVRUPA YAKASI
BARİSTA – ANADOLU YAKASI
BARİSTA – NİŞANTAŞI
BARİSTA – İZMİR
BARISTA – ATATÜRK HAVALİMANI

Caffe Nero personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Caffe Nero gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Caffe Nero İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/caffe-nero-gida-urunleri-a-s-is-ilanlari-c16131-p6726/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Caffe Nero Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.