Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Burçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Burçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bursa Çelik Döküm İş Başvurusu

BURÇELİK 1968 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 500 kg kapasiteli bir indüksiyon fırını ile, 1.500m2’si kapalı toplam 5.500 m2 alan üzerine kuruldu.Döküm kapasitesi 1972 yılında 2.000 kg, 1976′ da 9.000 kg, 1978′ de 12.000 kg, 1988’de 23.000kg ve 1994′ te 30.000 kg oldu.1983 yılında üç işleme atölyemiz, proje büromuz, teknik resim büromuz ve kaynak atölyemiz tek çatı altında toplanarak Makine Fabrikamız faaliyete geçti.

1992 yılında BURÇELİK hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’ nda işlem görmeye başladı.
1998 yılında Merkezi İstanbul’ da bulunan Burçelik Demir Çelik Ürünleri Pazarlama A.Ş. kuruldu.
2002 yılında yeni Vana Fabrikamız faaliyete geçti.
2003 yılında Burçelik Vana hisseleri IMKB’de işlem görmeye başladı.

Burçelik  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Burçelik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Burçelik Açık Pozisyonlar

• Satış Mühendisi
• SİPARİŞ VE STOK YÖNETİM SORUMLUSU
• TASARIM/ METOD MÜHENDİSİ

Burçelik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Burçelik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Burçelik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/burcelik-bursa-celik-dokum-san-a-s-is-ilanlari-c7121-p31999/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Burçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.