Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Burçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Burçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Burçelik İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Burçelik A.Ş. çelik döküm, ağır makine ve vana üretimi konularında çalışan öncü bir Türk şirketidir 1968 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olan Burçelik üretim olanaklarını hızla arttırarak; bugün, güvenilir bir üretici ve ihracatçı konumuna gelmiştir.Burçelik en iyiyi üretmeyi amaçlayan ve performans hedeflerine erişmek için takım ruhu içinde Burçelik`in başarısını sahiplenen ve bundan gurur duyan takım üyelerinden oluşan bir kuruluştur.Burçelik insan kaynakları sayfasını ziyaret ederek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Burçelik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Burçelik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Burçelik Açık Pozisyonlar

• MALİYET MUHASEBESİ/ BÜTÇE UZMANI
• SİPARİŞ VE STOK YÖNETİM SORUMLUSU
• UFRS RAPORLAMA MUHASEBE UZMANI
Burçelik personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Burçelik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Burçelik İş Başvurusu İçin:

http://www.burcelik.com.tr/insan_kaynaklari/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.