Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bulut Makina Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bulut Makina Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bulut Makina İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Bulut Makina 1993 yılında asansör kumanda sistemleri alanında üretim yapmak üzere kuruldu. Asansör kumanda tablosu ve akülü revizyon sistemlerinin imalatıyla faaliyetine başlayan şirket kısa bir süre sonra asansörler için elektronik kart üretimine başlamıştır. Geliştirmiş olduğu elektronik kart seçici serisiyle yeni bir standart oluşturmuştur. 1996 yılında TSE belgesi almaya hak kazanmıştır. 1997’nin ilk aylarında tamamen mikro işemci kontrollü LC serisini piyasaya süren Aybey Elektronik, kalite ve teknolojik gelişmeye verdiği önemle, genç bir firma olmasına rağmen asansör sektöründe söz sahibi bir şirket konumuna gelmişir.

Bulut Makina insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bulut Makina Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Bulut Makina Açık Pozisyonlar

• Depo Elemanı
• Lazer Kesim Operatörü
• Teknik Çizim Elemanı
• Vasıfsız Eleman
• Bakım Onarım Elemanı

Bulut Makina personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Bulut Makina gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bulut Makina İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bulut-makina-is-ilanlari-c41292-p42809/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.