Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BTA Havalimanları Servis Elemanı Alımı 2015

BTA Havalimanları Servis Elemanı Alımı 2015

BTA Havalimanları Servis Elemanı Alımı 

Türkiye’nin en büyük yiyecek ve içecek firmalarından birine yakışır şekilde,1999 yılından beri misafirlerine dünya standartlarında hizmet verirken, farklı iş kollarında sahip olduğu profesyonel birikimi iş ortaklarımız ile paylaşıyor. Yiyecek içecek hizmetleri dalında havalimanlarında başlayan yolculuğuna denizyollarına ve son olarak yaşam merkezlerine taşıyarak, dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseveliğiyle birleştirerek, konforu ve güvenliği temel alan çağdaş hizmet anlayışı çerçevesinde, misafirlerine uluslararası gıda standarlarına uygun kaliteli ve sağlıklı yemekler sunuyor. Sizlerde BTA Ailesine iş başvurusu yapabilirsiniz

BTA  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için BTA Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

BTA Açık Pozisyonlar

Servis Elemanı

BTA personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  BTA  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

  • Turizm Meslek Lisesi ve/veya MYO mezunu
  • İngilizce bilen
  • Zincir otel ve/veya restoranlarda en az 2 sene servis tecrübesine sahip
  • İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda ikamet eden
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek bay / bayan
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

BTA İş Başvurusu İçin:

http://www.tav.jobs/tr-TR/acik_pozisyonlar/32/acik_pozisyonlar

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

BTA Havalimanları Servis Elemanı Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.