Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bozlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bozlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bozlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü dokuz şirketten oluşmaktadır. Grup şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

Bozlu Holding  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bozlu Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Bozlu Holding Açık Pozisyonlar

TEKNİK SERVİS STAJYERİ
TEKNİK SERVİS TEKNİKERİ
TEKNİK SERVİS MÜHENDİSİ
TIBBİ SEKRETER
HEMŞİRE
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA UZMANI

Bozlu Holding  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Bozlu Holding gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bozlu Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bozlu-holding-a-s-is-ilanlari-c5224-p30107/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.