Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Boyner Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. 26 Ocak 1952 tarihinde Boyner ailesi tarafından kuruldu. Yıllar içinde yünlü kumaş üretimi, iç piyasaya satışı, ve ihracatı ile büyük başarılar kazandı. Boyner ailesi, 70’li yıllarda tekstilin yanı sıra önce erkek giyim ile konfeksiyon ve mağazacılık işine girdi. Bu girişimi çok farklı formatlarda mağazacılık, ve müşteriyi temel alan bazı hizmetler izledi. Bugün Altınyıldız, ağırlıklı olarak perakende olmak üzere, tekstil ve konfeksiyon üretimi ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Boyner Holding, Altınyıldız haricinde, asıl faaliyet alanı e-ticaret olan Morhipo.com markası ile hizmet veren Fırsat Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin %60’ına ve Altınyıldız Classics ve Beymen Business mağazalarının faaliyetlerini yürüten BR Mağazacılık Ticaret A.Ş.’nin %50 hisselerinin de sahibidir.

Boyner insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Boyner Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Boyner Açık Pozisyonlar

Mağaza Müdürü,
Kasa Sorumlusu,
Satış Danışmanı,
Bütçe Planlama Analisti,
Depo Elemanı,
Kalite Kontrol Elemanı,
Yazılım Geliştirme Uzmanı,
Erkek Prova Mankeni,
Planlama Yöneticisi.

Boyner personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Boyner gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Boyner İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/boyner-buyuk-magazacilik-a-s-is-ilanlari-c1102-p1108/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.