Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Boydak Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Boydak Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Boydak Holding İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Boydak Holding personel alımı yapıyor . Sizde Boydak Holding’te çalışmaya başlayarak iyi ücret kazanmak istemezmisiniz? Boydak Holding’te işe başlayarak gelecek vaat eden bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Boydak Holding Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele gereksinim duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun müracaat yapabilirsiniz. Boydak Holding iş müracaatında bulunmak için , alt kısımda paylaştığımız detaylı verileri inceleyerek müracaatta bulunabilirsiniz.

İşe Alma & Oryantasyon Programı

İşten ayrılma, yeni kadro açılması ya da yasalar vesilesi ile ortaya çıkan personel ihtiyacında öncelikle; tanımlanan kadro ve mevcut kadro karşılaştırmasına, bölümün insan gücü planlamasına/ bütçesine bakılır. İlave insan kaynağı talebinde iş yükü artışının nedenleri talep yapan bölüm tarafından açıkça belirtilmelidir. Boydak Holding İnsan Kaynakları tarafından kullanılan insan kaynağı bulma kaynakları/araçları şu şekildedir:

1. www.boydakkariyer.com  üzerinden alınan başvurular,
2. İnsan Kaynağı istihdam siteleri,
3. İstihdam danışmanlık şirketleri,
4. Gazete İlanları,
5. Şirket İçi Referanslar,
6. Çeşitli vasıtalarla şirkete yapılan başvurular,

Mülakata çağırılan adaylar öncelikle ilgili firmada IK yetkilisi tarafından yapılan ve Temel Yetkinliklerin değerlendirildiği I. Mülakata alınır. Bu mülakatta başarılı bulunan adaylar, Teknik becerilerin ve mesleki bilgilerin ölçüldüğü II. Mülakata alınırlar. Bu mülakat ya aynı gün ya da duruma göre en kısa zamanda planlanır. II. Mülakat işe alımı yapılan adayın Beyaz-Mavi Yaka olmasına ve alım yapılacak firmanın uygulamasına göre, çeşitli testlere, kişilik envanter testlerine, el beceri testlerine veya pozisyona uygun olarak yabancı dil testlerine tabi tutulabilirler. Bu Mülakatlar sonucu edinilen bilgiler “İş Talep ve Bilgi Formu”’nun arkasına görüşmeleri yapan kişilerin görüşleri yazılarak tamamlanır. Mülakatları yapan kişilerin görüşlerini yazmaları kişilerin birtakım sebeplerden olumsuz bulunmalarında yeniden çağırılırken göz önüne alınabilmesi açısından önemlidir. Aynı zamanda kişilerle ilgili tüm görüşler, görüşme-mülakat sonuçları ERP sistemi üzerinde kayıt altına alınarak ortak veri tabanından faydalanılır. Bu testlerde de olumlu bulunan adayların formları öncelikle ilgili firma Genel Müdür’ü tarafından onaylanır. Son onaylardan da geçen adaylara sözleşme teklif edilir. Sözleşmelerin de onaylanmasının ardından adayların işe alımı geçekleşir. İşe başlayan adayların ilgili firmalarda oryantasyon eğitimine tabi tutularak sözleşmelerinde yer alan sürelerde deneme süresi adı altında çalışmaya başlarlar.

İnsan Kaynakları Politikası

Boydak Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, yatırım yapılmış beyin gücü ile elde edildiğinin bilincindedir.

Tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir. Bizler Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanmaktayız. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı; Nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Şirketlerimiz ; sahip olduğu bilgi birikimi, kullandığı teknolojik sistemler ve ürettiği özgün ürünler ile ulusal üretim sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Markalarımız

  • İstikbal
  • Bellona
  • Mondi
  • Deco
  • İstikbal Mutfak

Uygun Pozisyonlar: ÜRETİM MÜHENDİSİ, SIHHI TESİSATÇI, MAĞAZA SATIŞ PERSONELİ, BİLGİ İŞLEM MEMURU, Güvenlik Görevlisi, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BAKIM UZMAN YARDIMCISI, Meydancı, Mutfak Elemanı.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.