Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bosch Personel Eleman Alımı 2016

Bosch Personel Eleman Alımı 2016

Bosch Personel Eleman Alımı

Türkiye’de çok fazla tercih edilen markalardan biri olan Bosch, personel alımı yapacaktır. Ünlü Alman markası 2016 yılında çok sayıda personel almayı hedeflemektedir. Beyaz eşyadan elektronik eşyalara bir çok seçenekle müşterilerinin her zaman beğenisini almış olan Bosch alım yapmayı planladığı personelleri profesyonel uzman personel ler arasından yapacaktır.

Bosch personel alımı iş ilanları 2016 yılı için alacağı personeller için tam bir sayı vermek mümkün değil, Bosch Türkiye personel alımı için 20 den fazla personel alınacaktır ilanlar Bursa ilinde bulunan tesisler için istihdam edilecektir.

Bosch personel alımı iş ilanları 2016 içinde iş ilanlarını sürekli güncellenecektir. Bosch Türkiye hangi pozisyonlarda alım yapacak diye soracak olursanız karşımıza şu pozisyonlar çıkmaktadır.

– Yönetici Asistanı
– Üretim Elemanı,
– Bakım Elemanı,
– Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi,
– Üretim Mühendisi.

Bosch personel alımı iş ilanları 2016 yılı için yukarıda verilen pozisyonlar için alım yapılacaktır. Bu ilanlar ile birlikte açık 20 iş ilanı bulunmaktadır. Sizde internet sitemizi takip ederek Bosch Türkiye iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Sizde bu ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bosch-is-ilanlari-c1121-p1315/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.