Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bosch Çerkezköy fabrikası iş başvurusu 2015

Bosch Çerkezköy fabrikası iş başvurusu 2015

Dünyanın en büyük beyaz eşya markası olan BOSCH, dünyanın dört bir yanında bulunan 41 fabrikasında üretim yapan dev bir şirkettir. Bosch ve Siemens Ev Aletleri Grubunun Türkiye’deki üretimleri de Çerkezköy ve Bursa fabrikalarında yapılmaktadır. Tekirdağ Çerkezköy fabrikası BSH Grubu’nun en büyük üretim merkezidir. Türkiye’de BSH, dört markası ile beyaz eşya sektöründe lider konumdadır. Bosch ve Siemens markaları dışında, özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo da beyaz eşya tüketicilerinin ilgi gösterdiği markaların başında gelmektedir.

Firmanın Dünya genelindeki 42 fabrikasından en büyüğü Çerkezköy fabrikasıdır. 550.000 m2 alana kurulu Çerkezköy tesisi, üretim artışı ile 4 milyon birim kapasiteyle üretim yapmaktadır. BSH Çerkezköy tesislerinde beyaz yakalı ve mavi yakalı olmak üzere çok sayıda personel isdihdam ediliyor. Anca üretim kapasitesinin arttırılması ve ihracat hacminin genişlemesiyle sürekli yeni personellere ihtiyaç doğmaktadır.

Eğer kariyerinize beyaz eşya sektöründe devam etmek ve uluslararası bir şirkette kendinizi geliştirecek pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız,BSH iş fırsatlarına göz atabilirsiniz. BSH’da personel alımları Kariyer net üzerinden de duyuruluyor. Açık pozisyonlar için Kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak ilan detaylarına bakabilir, başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak belirtilen açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, “Genel Başvuru” şeklinde başvuru yapabilirsiniz. Çerkezköy BSH fabkikası işçi alımı için bizzat fabrikadaki İnsan Kaynaklarına da başvuru yapabilirsiniz.

Bosch Türkiye İş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca CV bırakmak için;

e-posta: insan.kaynaklari@bshg.com

faks: 0 216 528 94 97

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. murat dedi ki:

    Kapakli da yasiyorum surekliligi plan is ariyorum

  2. Mustafa dedi ki:

    Mrb Çerkezköy civarı iş arıyorum korece biliyorum satış yapabilirim

  3. ramazan uymaz dedi ki:

    forklift belgem var çorluda ikamet ediyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.