Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bora Jet Kabin Memuru Alımı 2016

Bora Jet Kabin Memuru Alımı 2016

Bora Jet Kabin Memuru Alımı 2016

İsminden yeni yeni bahsettirmeye başlayan bora jet, kabin memuru alımı yapacağını açıkladı. Borajet Havayolları, Avrupa ve Amerika da en çok kullanılan EMBRAER E-190 tipi uçakları ile müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş Bora Jet her geçen gün filosuna yeni uçaklar katarak sürekli büyümeye devam ediyor. Sizde Bora Jet havayolların da Kabin Memuru olarak çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyiniz…

 Bora Jet kabin memuru alımı 2016 yılında kaç personel alımı yapacağını tam olarak bilmiyoruz. Ama ilk yayınladığı ilanları incelediğimizde 13 adet kabin memuru alımı yapılacağını görmekteyiz. Başvuru yapmak isteyen adaylar için Bora Jet Havacılık şirketi bazı başvuru şartları belirlemiştir şimdi detaylara geçelim.

 Bora Jet kabin memuru alımı 2016 başvuru şartları şu şekilde verilmiştir.

  • En az 18 yaşında olan adaylar,
  • En az  lise veya benzeri okul mezunu olan adaylar.
  • İngilizce bilen adaylar.
  • Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmayan adaylar.

Bora Jet kabin memuru alımı 2016 yılında başvuru şartları yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanı detaylı inceleyip başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz. Başvuru şartları haricinde adaylardan bazı fiziksel özelliklerde talep edilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/bora-jet-havacilik-tasimacilik-ucak-bakim-onarim-kabin-memuru-1511617

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.