Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Böhler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Böhler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Böhler İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Böhler insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Böhler iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

BÖHLER SERT MADEN ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş. imalat sanayinin önemli ara mamüllerinden biri olan sert metal ürünlerinin imalatını gerçekleştirmek amacıyla 23 Haziran 1967 yılında Kartal/İstanbul’da kurulmuştur. 4700 m2 arazi içerisinde ve 2200 m2 kapalı alan üzerinde yer alan tesiste yaklaşık 90 personel görev yapmaktadır.

Dünyada sert metal üretimini gerçekleştiren ilk iki firmadan birisi olan Böhlerit G.m.b.H. & Co KG/Avusturya iştiraki ile faaliyete geçen BÖHLER SERT MADEN, en son teknolojiye uygun üretim imkanları ve güçlü servis teşkilatı ile 1967’den beri ülkemizin yanısıra Pakistan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Mısır, Tunus, Macaristan, Romanya, Avusturya ve Almanya gibi uluslararası pazarlarda da kalitesini kanıtlamıştır. Uzun bir süreden beri Toplam Kalite felsefesini benimseyen BÖHLER SERT MADEN, müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve sağladığı hizmetlerle ilgili olarak TÜV CERT ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesine sahiptir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılacaktır.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Böhler Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.