Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bites Personel Eleman Alımı iş İlanları 2015

Bites Personel Eleman Alımı iş İlanları 2015

Bites İnsan Kaynakları İş Başvurusu

BITES, Ankara´da yer alan teknoloji tabanlı yeniliklere açık bir markadır, Yeni Jenerasyon Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemleri ve Sentetik Ortamlar, 3D Sanal Bakım Eğiticileri, Düşük Maliyetli Sentetik Eğitici Malzemeler ve Donanım Bileşenleri, Gelişmiş Eğitim İdare Bilgi Sistemleri ve Görev-Planlama & Eylem Sonrası Gözden Geçirme-Dibrifing Yazılım Çözümleri ve her tür sanal eğitim uygulamaları için önemli oyun motorlu görüntü üreticisi gibi geniş alanlı ürün tabanlarını kapsar. BITES, eğitim egzersizlerinde entegre edilmiş çözümleri kullanma, sistemleri yeni tehditler ve gereksinimlere karşı adapte etmede daha büyük esneklik sağlama ve farklı son kullanıcıların belirli ihtiyaçlarına eğitim programları uyarlamada artan yeteneğin daha büyük kullanımını sağlamak için bütün yaklaşan teknolojileri bünyesinde toplamıştır.

Bites insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bites Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Bites Açık Pozisyonlar

Araştırma Geliştirme /AR-GE Mühendisi
 Yazılım Mühendisi

Bites personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Bites gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bites İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bites-savunma-hav-ve-uzay-tek-yaz-elk-tic-ltd-sti-is-ilanlari-c28826-p20685/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bites Personel Eleman Alımı iş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.