Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bimsa Personel Alımı İş İlanları 2016

Bimsa Personel Alımı İş İlanları 2016

Bimsa Personel Alımı İş İlanları 2016

Sabancı Holding, bünyesinde bilgi ve yönetim üzerine hizmet veren BİMSA binlerce çalışanı ile ülke ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir. Uluslar arası bir şirket olan bimsa, özellikle alım yapacağı personelleri deneyimli insanlar arasından tercih etmektedir. Her ne kadar uluslar arası bir şirket olsa da bazı dönemlerde Lise Mezunu olan kişilere de iş imkanı sağlamaktadır. Bimsa 2016 iş ilanları arasında Lise mezunu adaylarında alınacağını söyleyebiliriz.

Bimsa personel alımı iş ilanları 2016 da kaç pozisyonda kaç personel alınacak diye merak edenler için alımlar çok ciddi anlamda çok olacak diyebiliriz. yayınladığı ilanlarını incelediğimizde iki sayfadan oluşan 39 pozisyon için personel alım ilanı yayınladığını görmekteyiz. Bimsa güncel iş ilanları iskurr.gen.tr sitesinden sürekli güncellenerek yayınlanacaktır.

Bimsa personel alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyona personel alınacak incelediğimizde şu ilanlar karşımıza çıkmıştır.

– SAP FI Danışmanı,
– İş Zekası Uzmanı,
– Raporlama Uzmanı,
– İnsan Kaynakları Çözümleri Danışmanı,
– Oracle Veritabanı Yöneticisi.

Bimsa personel alımı iş ilanları 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayınlanan birçok pozisyon için ilanlar verilmiştir. Bu ilanlara inceleyebilir ve bu ilanları detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Bunun içinse aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/bimsa-a-s-is-ilanlari?firma=15561

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.