Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2016

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2016

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2016

Teknoloji mağazası dediğimizde aklımıza ilk gelen bir kaç markadan biri olan Bimeks, Türkiye genelinde bulunan mağazaları için personel alımı yapacağını duyurmuştur. İstanbul, Ankara ve  bür çok şehirde genel başvuru yöntemi ile adaylardan cv toplayan Bimeks, uygun adayları belirleyip personel alım sürecini başlatmaktadır. Sizde Teknoloji devi Bimeks, te çalışmak istiyorsanız firma açık pozisyonlerını inceleyip iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak. Hangi pozisyon için kaç personel alınacak sizler için bir araştırma yaptık. Firma tarafından yayında olan 30 adet pozisyon için ilan yayınlanmıştır. Bimeks personel alımı için neredeyse har ay ilanlarını güncellemektedir. Şimdi dilerseniz alım yaptığı bir kaç pozisyonu birlikte inceleyelim.

♦ Mağaza Satış Danışmanı,
♦ Çağrı Merkezi Uzmanı,
♦ Mağaza Depo Personeli,
♦ Part Time Kasiyer,
♦ Müşteri Hizmetleri Uzmanı.

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında bu ilanlarla başlayacak olup bu ilanlar haricinde yine çok sayıda ilanda bu ilanlarla birlikte verilmiştir. Bimeks güncel iş ilanları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bimeks-bilgi-islem-ve-dis-tic-a-s-is-ilanlari-c15058-p5546/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.