Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2015

Bimeks Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin her köşesine şube açan ve her geçen gün  büyümeye devam eden Bimeks, Ülkemizin her köşesinde eleman almaya devam etmektedir. Reklamları ile adını sıkça duyuran Bimkes, 2015 yılında da adını sıkça duyuracağa benziyor. Personel alımı için birçok ilan vermiş olan Bimeks Mağazalar Zinciri, Ocak ayından bu yana ilanlarını sıklaştırmıştır.

Bimeks  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bimeks  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Mağaza Satış Danışmanı,
Depo Personeli,
Mağaza Teknik Danışmanı,
Mağaza Proje Uygulama Uzmanı,
Kasiyer,
Beyaz Eşya Satış Danışmanı,
Çağrı Merkezi Çalışanı (Engelli),
Depo Personeli.

Bimeks  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Bimeks  gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bimeks  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bimeks-is-ilanlari-c15058-p5546/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.