Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bim Marketlerine Eleman Alımı 2017

Bim Marketlerine Eleman Alımı 2017

Bim Marketlerine Farklı Pozisyonlarda Eleman Alımlarına Devam Ediyor

Bim Marketlerine farklı pozisyonlarda eleman alımı gerçekleştireceğini açıklamıştı. Kimileri başvurularını yaptı kimileri ise başvuru yapmaya devam etmektedir. Market sektöründeki hizmetlerini çok uzun yıllardan bu yana sürdürmeye devam etmekte olan, ülkemizin en gözde marketlerinden olan Bim, bir çok mağazasına bir çok farklı pozisyonlarda eleman alımı gerçekleştirecek. Bim eleman alımı hakkında detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Bim Personel Alımı 2017

Bim bulunmuş olduğu sektörde ki en gözde firmalar arasında girmeyi başarmıştır. Hem satmış olduğu ürünlerin kalitesi ile hemde o kalitede ki ürünleri sattığı fiyatın uygunluğu ile bir çok marketin önüne geçmiş durumdadır. Market sürekli büyümekte olmasından dolayı, sürekli yeni mağazalar açmasından dolayı eleman ihtiyacı duyabilmektedir. Bim iş başvurusu yayınladığında başvuru sayıları bir hayli fazla olmaktadır. Fakat Bim personel alımı sürecinde biraz titiz davranmaktadır. Her iş başvurusu yapanı işe almamaktadır. İş başvurularını dikkatlice ayrıntılı şekilde inceleyip geri dönüşler sağlanmaktadır.

Bim Market Geçmişten Bugüne

Bim hizmet alanını sürekli genişletmektedir. Marketin hızlı büyümesinin en büyük etkenleri müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, fiyat uygunluğu, Bim’de çalışan elemanların ilgisi bu faktörler Bim’in en önemli faktörleridir. Müşteri memnuniyeti çok ön planda olmaktadır. Bim eleman alımı yapacağı zaman belirlediği bazı kriterleri bizlere bildirmektedir. Örneğin, sabırlı elemanlar ve her zaman güler yüzlü elemanlar tercih edilmektedir. Güler yüzlülüğe özellikle çok fazla önem vermektedirler. Müşterilerle iyi ilişki kurmasına, müşterileri memnun etme çabasına çok dikkat ediliyor.

Bim Market Çalışma Saatleri ve Şartları

Bim hizmetlerini haftanın her günü sürdürmektedir. Saatleri ise hafta içi ve hafta sonu 09:00 ve 21.00’dır. Bim’de çalışmakta olan bir eleman ise bir gün içerisinde ki mesai saati 8 saattir. Bim her zaman çalıştırdığı elemanlarının yanında olmaktadır. Fakat dediğimiz gibi müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizden şikayet olmaması gerekmektedir. Bunun için sabırlı olmalı, müşterilerle iyi anlaşmalı ve müşteri sorunlarını çözüm odaklı çalışmalısınız.

Hangi Pozisyonlarda Eleman Alımı Oluyor?

Bim eleman alımı hemen hemen her mağazasına zaman içerisinde olmaktadır. Fakat yeni açılan mağazaları da olduğundan bu mağazalarda hizmetlerinde onlara eşlik edecek elemanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bunun üzere Bim personel alımı yaparak bu boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır. Alım yapacağı pozisyonlar ise;

  • Engelli Personel
  • Kasiyer
  • Reyon Personeli
  • Gıda Personeli
  • Mağaza Elemanı

Gibi pozisyonlarda elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Bim personellerinin maaşları ise bir diğer çok merak edilen konudur. Bim’de çalışan personellerin maaşlarına bakacak olursak;

  • Personel Maaşı: 1700 1800 TL + Primler olabilmektedir.
  • Müdür Maaşı: 2000 2100 TL + Primler
  • Müdür Yardımcısı Maaşları ise: 2300 2800 TL arasında değişmektedir.

Bim İş Başvurusu

Bim iş başvurusu yapacağı zaman kendi resmi sitesinden başvurular almaktadır. Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak iş başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bim iş başvuru yapmak ve boş pozisyonları görmek için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan 3. Havalimanı İş İlanları İş Başvurusu başlıklı makalemizde 3. havalimanı iş başvurusu, havalimanı iş başvurusu 2017 ve Havalimanı iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bim Marketlerine Eleman Alımı 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.