Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Bilkom Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bilkom Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bilkom İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Bilkom insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bilkom iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1984 yılında IT sektöründe faaliyetlerine başlayan Bilkom, 2000 yılında Koç Bilgi Grubu’na katıldı. Dijital hayat stili sunan mobilite odaklı ürün portföyünün yanı sıra değişimi ve gelişimi ilke olarak benimsemiş yönetim anlayışı, tam bir ekip ruhu taşıyan çalışanları ve kapsamlı organizasyonlarıyla Bilkom büyüme stratejisini iş ortaklarıyla birlikte başarıyla uyguluyor.

Mac bilgisayarlar, iPod, iPad, iPhone ürünleri başta olmak üzere tüm Apple ürünlerinin ve Graphisoft gibi değerli markaların Türkiye’deki yetkili dağıtım firması olarak 25 yıldan fazla süredir pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdüren Bilkom, alanında fark yaratıyor. Bu farkın doğal bir sonucu olarak da finansal yapısını sürekli güçlendirerek çeşitli ulusal listelerde gittikçe üst sıralara doğru ilerliyor.

Bilkom, dünyada alanının en değerli markalarının Türkiye’deki tüm pazarlama, satış, kanal geliştirme ve satış sonrası destek faaliyetlerini “dijital yaşam koçu” felsefesiyle yönetiyor. Kurumsal alanda iş ortakları kanalıyla eğitim, medya, sağlık, mimarlık, kamu gibi birçok segmente, son kullanıcı pazarında ise etkin erişim sağladığı perakende kanalıyla tüketicilere ürünlerini ulaştıran Bilkom, hem farklı sektörlerin dijital çağa ayak uydurmasına hem de standart bir bireyin teknolojiyle yaşam kalitesini artırabilmesine destek oluyor. Merkez ofisten yönettiği ülke geneline yayılmış Apple yetkili iletişim ve destek merkezleriyle, satış sonrası teknik servis hizmetini de son derece yüksek müşteri memnuniyetiyle hızlı ve eksiksiz bir şekilde sağlıyor.

Bilkom  İş Başvuru :

http://www.kariyer.net/apple-is-ilanlari-c41825-p37580/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bilkom Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.