Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bilecik Belediyesi 20 Personel Alımı Yapacak

Bilecik Belediyesi 20 Personel Alımı Yapacak

Bilecik Belediyesi personel alımı yapıyor. Bilecik Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Bilecik Belediyesi personel alıyor. Sizde Bilecik Belediyesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Şartlar ve Notlar

Adayların; en az İlköğretim en çok ortaöğretim(lise) mezunu olması gerekmektedir.

Noterce kura çekimi 02.07.2015 (perşembe) tarihinde saat 10:00 da Bilecik Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak, isteyenler çekilişi izleyebilecektir.

Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi Bilecik Belediye Başkanlığı tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ve Bilecik Belediye Başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere Bilecik Belediye Başkanlığına bildirilecektir.

Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara Bilecik Belediye Başkanlığınca tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

Bilecik Merkez İlçe dışında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmez. ,

Son Başvuru Tarihi: 29.06.2015Yayınlanma Tarihi: 19.06.2015

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kura Bilgileri
Kura Yeri : Belediye Encümen Salonu
Kura Tarihi : 02.07.2015
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : ATATÜRK BULVARI GAZİ PAŞA MAH. 12/A
BİLECİK MERKEZ
BİLECİK / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BİLECİK MERKEZBOZÜYÜKGÖLPAZARIOSMANELİPAZARYERİSÖĞÜTYENİPAZAR/BİLECİKİNHİSAR

 

Diğer Bilgiler
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 20
İş Sözleşmesi Tipi : Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli : Tam Süreli

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bilecik Belediyesi 20 Personel Alımı Yapacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.