Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bien Seramik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bien Seramik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bien Seramik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien Seramik, yer ve duvar karosu üretiminde Dijital Baskı Sistemlerini Aralık 2009 tarihinden itibaren kullanmaya başlamış ve Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi olmuştur. Yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yılda ortalama 19 milyon m2 yer, duvar karosu ve sırlı granit üretmektedir. Üretimini günümüz trendlerini karşılayan tasarım çeşitliliğiyle gerçekleştiren Bien Seramik yer ve duvar karolarında Türkiye’de bir ilk olan 30×80 ve 40×60 da dahil olmak üzere 10×10’dan 57,5×57,5’a kadar değişen çeşitli boyutlarda üretim yapabilmektedir. Üretim yelpazesinde yer alan bordür ve dekor üretiminin yanı sıra ayrıca küçük ebat tesislerinde yılda 500 bin m2 yer ve duvar karosu üretmektedir.

Bien Seramik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bien Seramik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Bien Seramik Açık Pozisyonlar

Pasta Ustası
Danışma Görevlisi
Eğitim Uzmanı
Bilgi İşlem Personeli
Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Bilgi İşlem Müdürü

Bien Seramik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Bien Seramik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bien Seramik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ercan-seramik-is-ilanlari-c22569-p13804/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bien Seramik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.