Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Bershka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bershka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bershka İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Bershka insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Bershka iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı, Kasiyer, SECTION MANAGER, Depo Sorumlusu, STORE MANAGER, ŞEF KASİYER,

Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 86 ülkede, 6000’den fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir.

İstanbul, Ankara, Adana ve Mersin’deki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Minimum önlisans mezunu olunması
 • En az 1 yıl kasa noktasında yöneticilik tecrubesinin bulunması
 • İyi bir iletişim ve liderlik yeteneklerine sahip olunması
 • Müşteri Hizmetini ön planda tutan bir bakış açısına sahip olunması

İş Tanımı:

 • Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi
 • Türkiye Merkez Ofis Muhasebe Departmanı’na bilgi akışının sağlanması
 • Ekip motivasyonunun sağlanması
 • Kasa organizasyonundan ve yönetiminden sorumlu olunması
 • Kasa ekibinin eğitim faaliyetlerinin ve performans değerlendirmelerinin yönetilmesi
 • Müşteri ilişkileri yönetiminin yürütülmesi

BERSHKA HAKKINDA

Bershka İspanya merkezli hazır giyim ve aksesuar markası. Inditex bünyesinde 1998 yılı Nisan ayında hedef kitlesi gençler olarak hayata geçti. 31 Temmuz 2012 itibarı ile Türkiye’de 22 olmak üzere, toplamda 51 ülkede 839 mağazası vardır.

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/zara-turkiye-is-ilanlari-c1952-p10450/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Emrah dedi ki:

  Merhaba iş istiyor. Cevap yazsın

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.