Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bedaş Farklı Pozisyonlara Personel Alıyor

Bedaş Farklı Pozisyonlara Personel Alıyor

Bedaş farklı pozisyonlara personel alımı gerçekleştireceğini ifade etti. Bedaş zaman zaman oluşan personel boşluklarını gidermek adına kendi resmi sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayımlamaktadır. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ dört farklı kategoriye personel alımı yapacak. Bu dört farklı kategorilerde görevlendirilmek adına personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bedaş uzun zamandan beri hizmetlerini eksiksiz şekilde sürdürmektedir. Bir çok insana iş kapısı açmış ve bir çok insana daha açmaktadır. Senenin farklı zamanlarında oluşan bu eksiklikleri, personel alımları ile tamamlamaktadır. Vereceğimiz link üzerinden daha detaylı bilgi sahibi olup başvurabileceksiniz. Şimdi ilanın detaylarını inceleyelim.

Bedaş Personel Alımı Kategorileri

Bedaş personel alımı ilanını incelediğimizde 4 farklı pozisyona eleman alımlarının gerçekleştirileceğini görmekteyiz:

 • Ağ Yönetimi ve Güvenliği Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Uzmanı
 • Elektrik Teknik Personeli
 • Altyapı Kontrol ve Denetim Personeli

Bu kategorilere personel alımları yapılacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Başvurular için bazı şartlar aranmaktadır. Her kategoriye göre aranan şartlar değişebilmektedir. Genel şartlardan bahsedeceğiz, daha detaylı başvuru şartları için başvurmak istediğiniz kategorinin ilanına girip bakmanız daha doğru olacaktır.

 • Ms Office programlarını kullanabiliyor olmak
 • En az lise mezunu olmak
 • Ehliyet belgesine sahip olmak
 • Autocad programını kullanabiliyor olmak
 • Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
 • Erkekler için askerliklerini tamamlamış olmak
 • İnsanlar ile iyi ilişkiler kurabiliyor olmak

Aranan genel şartlar bu şekildedir. Daha detaylı şartlar için başvurmak istediğiniz kategorinin ilanına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bedaş İş Başvuru

Bedaş 4 farklı pozisyona personel alımı yapacağını duyurdu. Kendi resmi sitesi üzerinden başvurular yapılmaktadır. Aranan şartlar her kategoriye göre değişebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgiler vereceğimiz linkte mevcuttur. Buna benzer ilanlardan faydalanıp başvuru yapabilmek adına bizleri takip etmelisiniz. Aşağıda vereceğimiz linki tarayıcınıza kopyalayıp, uzantıya gidip başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://goo.gl/41oktf

Bir önceki yazımız olan Vodafone Çok Sayıda Pozisyona Personel Alıyor başlıklı makalemizde Vodafone iş başvurusu, Vodafone iş ilanları ve Vodafone personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bedaş Farklı Pozisyonlara Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Asiye ŞİMŞEK dedi ki:

  işimi en iyi şekilde yerine getiririm.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.