Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BC Yapı İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

BC Yapı İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

BC Yapı İnşaat İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. İstanbul’da inşaat sektörünün devlerinden biri haline gelen BC Yapı inşaat büyüme hedefleri dogrultusunda bir çok pozisyon için personel alacagını duyurdu. İnşaat sektöründe iş arıyorum diyorsanız BC İnşaat iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Lise ve Üniversite mezunu bir çok kişi için ilanlar yayınladı sizlerde bu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

BC Yapı inşaat insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için BC Yapı inşaat Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

BC Yapı inşaat Açık Pozisyonlar

Mimar
Sekreter
İnce İşler Teknikeri
Yönetici Asistanı
Sözleşme Mühendisi
Otel Müdürü

BC Yapı inşaat personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  BC Yapı inşaat gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/bc-yapi-a-s-is-ilanlari-c21339-p12451/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

BC Yapı İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. murat ulu dedi ki:

    Merhaba ben soğuk Demirci kalfasiyim yurtdışında çalıştım tekfende fi yapı yüksel inşaat katar ırak Arabistan vb yerlerde sizinlede çalışmaktan onur duyarız tel 0544 498 00 44

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.