Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Baymak Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Baymak Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Baymak İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de büyük markalardan birisi  olan Baymak 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle Baymak bünyesinde çalışmak isteyenlerin kendilerine iyi bir prestij sağlayacaklarını ve güzel bir referans edineceklerinin de altını çizelim. Özellikle burada çalışmak isteyenler için hazırladığımız bu makalemizde Baymak ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Baymak insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Baymak iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz

Baymak İnsan Kaynakları:

Baymak, müşteriye en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmada en önemli rolün kurumun değer ve  inançlarıyla hareket eden ve  ekip çalışmasına inanan çalışanlar ve iş ortamı olduğuna inanır.

İnsan kaynakları bölümü olarak, çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara ve yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamalarına sahip altyapı ile şirketin stratejik hedefleri ve performansını sürekli desteklemek üzere çalışırız.

Şirketimizde işe alım sürecinde Baymak’ın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek doğru adayı işe yerleştirmek esas prensiptir. Adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler.  Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ile ortak çalışır. Temel amaç işin gerekleri ile çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmaktır.

Çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli konularda eğitim olanakları sunulur. Çalışanların performansları yetkinliklerine ve hedeflerine göre değerlendirilir.

Açık Pozisyonlar: Depo Elemanı-Lojistik Uzmanı-Satış Sorumlusu-İnsan Kaynakları Uzmanı-Montaj Operatörü-Yazılım Proje Yöneticisi-Satınalma Mühendisi

Başvuru Kanalları: 

http://www.yenibiris.com/baymak-makine-is-ilanlari?firma=181390

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.