Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bayındır Hastanesi İPersonel Eleman Alımı 2015

Bayındır Hastanesi İPersonel Eleman Alımı 2015

Bayındır Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Bayındır Hastanesi  bu sene personel alımları için ilanlarını yayınlamaya başladı. Personel alımları için profesyonel bir ekibe sahip olan Bayındır Hastanesi. Yılın son çegreginde 20 kişiye iş imkanı sunmaktadır dilerseniz ilanları  beraber inceleyelim

Uygun Pozisyonlar: Kadın Doğum Servis Hemşiresi, Eczane Teknisyeni, Satınalma Görevlisi, Hasta Bakıcı, Yardımcı Sağlık Destek Personeli, Ebe, Poliklinik Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Kat Hekimi, Hasta Danışmanı, Porter, Yardımcı İdari Eleman, Hemşire, Yönetici Asistanı, İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Sağlık Destek Personeli / Yardımcı Personel, Diyetisyen

SEÇME VE YERLEŞTİRME
İşe alım sürecimizde doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstermek ile birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak çalışanlarımızda aradığımız temel yetkinlikler;

  • Takım Çalışmasına Önem Vermek
  • Etik İlkelere Bağlılık
  • Sonuç Odaklılık
  • Güçlü ve Pozitif İletişim Becerilerine Sahip Olmak

İŞE ALIM SÜRECİNDEKİ UYGULAMALARIMIZ

Aranılan pozisyona göre farklılık göstermekle birlikte temel uygulamalarımız;

Genel Yetenek Testi
Yetkinlik Bazlı Mülakat
Yabancı Dil Mülakatı

Bayındır Sağlık Grubu Hakkında

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 22 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sağlık standartlarını yükseltmeye kendini adayan Bayındır Sağlık Grubu, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana birçok atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda çok ve büyük işler başarma gayreti içinde olmuştur.

15 Temmuz 1992’den bugüne Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile büyüyerek, dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

https://www.secretcv.com/firma/bayindir-hastanesi-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.