Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

BauMax Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

BauMax Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

BauMax İnsan Kaynakları  İş Başvurusu

BauMax, 2008 ‘in En İyi İşvereni“  isimli uluslararası yarışmada Avrupa’nın en iyi işvereni olarak ödül almıştır. Avusturya menşeili aile şirketi bauMax, bu ödüle ikinci kez hak kazanmıştır. bauMax, büyük ölçekli şirketler kategorisinde ise 26. sırada yer almış olup Avrupa’nın Yapı Marketler grubunda birinci sırada yoluna devam etmektedir.

„Great Place to Work (Çalışmak için En İyi Yer)“ Enstitüsü tarafından her yıl düzenlenen yarışmadaki amaç, ülke bazında hatta Avrupa genelinde en iyi işvereni seçmektir. Bu yarışmanın arkasında yatan ana felsefe, şirketlerin saygı ve takdir görmelerini, işveren olarak çalışanlarına sağladıkları olanakları sürdürmelerini ve geliştirmelerini teşvik etmektir.

bauMax bu yarışmaya iki kez katılmıştır. 27 Mayıs 2008 de Londra Maritime Müzesi’nde düzenlenen ödül töreninde, küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler kategorisinde 50 şirkete ödül verilmiştir. Bu törende bauMax, Avrupa genelindeki büyük ölçekli şirket kategorisinde 26. sırada ödül kazanmıştır.

BauMax insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için BauMax  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

BauMax Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

BauMax personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  BauMax gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

BauMax İş Başvurusu İçin:

http://www.baumax.com/corp/tr/kariyer/genel-basvuru/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.