Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Basel İlaç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Basel İlaç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Basel İlaç İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli  okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Geçtigimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Basel İlaç firması personel alımları yapılacaktır. Firmanın insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Basel İlaç Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

 

Firmanın açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

  • Depo Elemanı

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Basel İlaç Hakkında

Basel İlaç kendisine ulaşılabilir yüksek hedefler belirlemiştir. Misyon ve vizyonuna uygun özgün olarak ilerici, kültürlü, canlı, yetkin ve dinamik bir organizasyon yapısını oluşturmuştur.

Basel İlaç, kendisine hedef olarak belirlediği noktaya ulaşmada, en önemli değer olarak gördüğü kendi çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlayıp, sorumluluk bilincini ve yeterliliklerini arttırarak, elde edilen başarının hazzını birlikte yaşamayı amaç edinir.

Basel İlaç’da çalışan herkes, hastanın yeni ve etkili tedavi ürünlerine ulaşabilmesi için daha fazla çalışan, daha yüksek performans için çaba gösteren ve hızla hareket eden bir şirkette görev almaktan onur duyar. Sağlam, sürdürülebilir ve karlı bir büyüme yolunda bizi başarıya götüren unsurlar, çalışanlarımızın motivasyonu, kendini adama duygusu, yetkinliklerimiz ve kurumsal değerlerimizdir. Türkiye’nin her yerine hizmet götüren şirketimizin 11 ilde bölge ofisi bulunmaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Basel İlaç Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Basel İlaç Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Basel İlaç Personel Eleman Alımı Başvuru Adresi:

 

http://www.hr-link.net/customized/homepage/Basel/index.asp

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.