Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BankPozitif Personel Alımı 2016

BankPozitif Personel Alımı 2016

BankPozitif Personel Alımı 2016

BankPozitif, bilindik bankaların aksine ismini çok duymadığımız bir bankadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında personel alımları yapacaktır. BankPozitif, ülkemizin en genç ve yenilikçi bankası olarak hizmet vermektedir. Kredi bankası olarak bilinen banka özellikle ihtiyaç kredisi ve tüketici kredilerinde müşterilerine kolaylıklar sağlayan bir banka olarak bilinmektedir.

Bankpozitif personel alımı 2016 yılında şubelerinde görevlendirmek üzere personeller alacaktır. Sizde verilen ilanlardaki pozisyonlar için deneyim sahibiyseniz bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Peki BankPozitif, hangi pozisyonlarda personel alımı yapacaktır. Dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦Bilgi Sistemleri Denetçisi,
♦Kurumsal Pazarlama Yöneticisi,
♦Kredi Operasyon Yetkilisi,
♦Test Mühendisliği ve İş Analizi,
♦Kurumsal Pazarlama Analisti.

Bankpozitif personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayında olan başka ilanlarda bulunmaktadır. Sizde Bankpozitif iş ilanlarının işe alım şartlarını incelemek ve size uygun iş ilanlarına başvurabilmek için, Alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bankpozitif-is-ilanlari-c2742-p19138/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.