Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu İstanbul’da Personel Alıyor

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu İstanbul’da Personel Alıyor

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) personel alımı yapacağını ilan etti. Bünyesinde bulunan boşlukları doldurmak adına resmi sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu her sene buna benzer ilanlar ile personel alımı yapmaktadır. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri takip etmelisiniz.

Peki Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu hangi pozisyonlara personel alımları yapacak? Başvuru için aranan şartları neler? Başvurular ne zaman gerçekleşecek? Gibi bir çok soru başvurmak isteyen vatandaşlarımızın merak ettiği sorulardır. Hepsinin cevabına gelin birlikte göz atalım.

Hangi Pozisyonlarda Alım Olacak?

Yayımlanan ilanı incelediğimizde Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu’nun farklı farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını görmekteyiz:

  • 1 Mühendis, 1 Hemşire, 2 İstatikçi, 15 Memur, 9 Sekreter, 2 Arşiv Memuru ve 2 Teknisyen olarak görünmektedir.

Toplamda 32 personel alımı yapılacağı görünmektedir. Alımlar sadece İstanbul ilinde gerçekleşecektir. İstanbul’da ikamet ediyor ve edebilecek durumda iseniz bu ilana başvurmanızda fayda olacaktır.

BDDK Personel Alımı Başvuru Şartları

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu personel alımı ilanına başvurmak için bazı şartları taşıyor olmak gerekmektedir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,
  • Askerlik ile ilgisi bulunmuyor olmak,
  • Görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor olmak,
  • İş bilincinin ve sorumluluklarının farkında olmak,
  • 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 8. maddesinin 1. fırkasının a, b, c ve d bentlerinde yer alan şartları taşıyor olmak,
  • Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmış olmak

Genel şartlar bu şekildedir. Daha detaylı şekilde başvuru şartları ve diğer bilgileri vereceğimiz linkten bulabileceksiniz.

BDDK İlanına Başvuru

Bazı kategoriler için başvurmak şartı KPSS’den en az 70 almış olmaktır. Her pozisyon için bu geçerli değildir. Vereceğimiz linki dikkatli şekilde okuyarak detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. BDKK personel alımı ilanının detayları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Petrolleri Personel Alımı Yapıyor (2017-Aralık) başlıklı makalemizde petrol şirketleri iş ilanları, petrol şirketleri personel alımları ve türkiye petrolleri personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu İstanbul’da Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.