Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bakioğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bakioğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bakioğlu Holding Personel Alımı İş İlanları

Bakioğlu Holding’in kuruluş öyküsü, merhum Enver Bakioğlu’nun şimdiki kuruluşlarının “Amiral Gemisi” olan Bak Ambalaj’ı baskılı ve baskısız kağıt torba üretimiyle 1973 yılında İzmir’in Kahramanlar semtinde faaliyete geçirmesiyle başladı. 1976 yılında genişleyen makine parkı ile; Polietilen üzerine flekso baskılı ve baskısız bobin halinde gıda, deterjan ve konfeksiyon ambalajları üretimiyle ürün yelpazesi çeşitlenen Bak Ambalaj, 1980 yılında gelişen ülkemizin değişen ambalaj taleplerine uygun olarak Rotogravür Baskı Makinesi yatırımını gerçekleştirip, mikron ölçekli plastik film üzerine yüksek kalitede baskılı ambalaj üretimine geçti

Ambalaj Sektörü’nde ihtisas kazanan ve iş hacmi giderek artan Bak Ambalaj, 1990 yılında İzmir Çiğli’deki Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, 22 bin metrekare alan içinde 15 bin metrekare kapalı alana sahip modern tesislerine taşındı.

Bakioğlu Holding insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Bakioğlu Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Bakioğlu Holding Açık Pozisyonlar

Torna Operatörü
Forklift Operatörü
İç Satış Sorumlusu
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni

Bakioğlu Holding personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Bakioğlu Holding gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Bakioğlu Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/bakioglu-holding-is-ilanlari-c3246-p24679/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bakioğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.