Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Aygaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aygaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aygaz İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Koç gurubu’nun büyük kuruluşlarından olan AYGAZ, 1961 senesinden beri Türkiyenin LPG ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaya devam ediyor. LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışı da dahil olmak üzere birçok lokasyonda faaliyetlerini devam ediyor. Türkiye’de tek LPG şirketi olan Aygaz, 81 ilde 3.800’e yakın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla haka hizmet veriyor.

Aygaz insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Aygaz Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Aygaz Açık Pozisyonlar
 Genel İş Başvurusu

Aygaz  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Aygaz  gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Aygaz İş Başvurusu İçin:

https://www.aygaz.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/is-firsatlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.