Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı 2016

Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı 2016

Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı 2016

Avrupa Şafak Hastanesi 1998 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu güne sağlık sektöründe hizmet vermeye devam ettirmektedir. Uzman kadrosu ile hizmet kalitesini artırmak için bünyesine yeni personel alımları yaparak kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen Avrupa Şafak Hastanesi 2016 yılında yeni personel alımları yapacağını duyurdu.  İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet veren hastane personel alımlarında tecrübe sahibi personellerle çalışmayı tercih etmektedir.

Avrupa Şafak Hastanesi personel alımı 2016 yılında rekor sayıda personel alımı yapacaktır. Açık pozisyonları sürekli güncelleyen Avrupa Şafak Hastanesi yapılan tüm başvuruları inceleyip en güçlü adayları seçip işe alım sürecini başlatmaktadır. Peki Avrupa Şafak Hastanesi hangi kadrolara personel alımı yapacaktır. Dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Hasta Hakları Sorumlusu,
♦ Hemşire,
♦ Aşçı Yardımcısı,
♦ Güvenlik Görevlisi,
♦ Ebe,
♦ Mutfak Elemanı,
♦ Ambulans Şoförü,
♦ Fizik Tedavi Teknikeri.

Avrupa Şafak Hastanesi personel alımı yukarıdaki kadrolarda yapılacak olup bu ilanlar gibi yayında olan çok sayıdada ilan bulunmaktadır. Bu ilanları inceleyip iş başvurusu yapabilmek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvuru öncesi pozisyonlar için Kişisel özellikleride inceleyebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/avrupa-safak-hastanesi-is-ilanlari?firma=79800

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.