Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Avea, TTNET, Türk Telekom Personel Alımı 2016

Avea, TTNET, Türk Telekom Personel Alımı 2016

Avea, TTNET, Türk Telekom Personel Alımı 2016

Avea,TTNET,Türk Telekom güçlerini birleştirdi. Türk Telekom markası adı altında bir araya geldi. Yeni birleşme ile birlikte şirket yapısıda değişen Türk Telekom bu ortaklığın hemen sonrasında yeni personel alım ilanları yayınladı. Verdiği ilk ilanda Türk Telekom 21 adet pozisyon da alım yapacağını duyurdu.

Türk Telekom personel alımı 2016 yılı için ortaklık yapısındaki değişme sonucu çok farklı pozisyonlarda alımlar yapacaktır. İlk verilen iş ilanlarını incelediğimiz de birleşmenin hemen ardından 21 yeni pozisyon açılmıştır. Önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde bu ilanların 200 adeti geçecegi beklenmektedir.

Peki Türk Telekom markasının ilk verdiği iş ilanları hangileridir dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Tesis Operasyon Kıdemli Uzmanı,
♦ Security Assurance Senior Specialist,
♦ P&S/Kurumsal Geliştirme Uzmanı,
♦ Saha Yönetimi Uzmanı,
♦ Middleware Operations Senior Specialist,
♦ Product & Service Test Specialist.

Türk Telekom personel alımı 2016 yılının ilk ilanları bu şekilde verilmiştir. Bu ilanlar ile birlikte çok sayıda ilan yayınlayan Türk Telekom iş ilanlarını alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak takip edebilirsiniz. Her ilan için farklı şartlar talep eden Türk Telekom ilerleyen günlerde yüzlerce yeni personel alımı yapacaktır.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&ckw=Türk Telekom Grubu

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.