Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Avea Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Avea Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Avea Personel Eleman Alımı İş İlanları

Son zamanların en atak GSM operatörlerinden olan Avea, 2015 yılının gelmesi ile yeni personel eleman alımlarına başladı diyebiliriz. Yeni yılın gelmesi ile kendisine büyüme hedefleri koyan bu firmamız büyük bir alım yapacak gibi duruyor. Yılın tüm zamanlarında alım yapacak olan Avea, çok ciddi ve titizlik içerisinde alımlarını yönetmektedir. Eğer burada çalışmak istiyorsanız, kriterlere tam olarak uymanız gerekmektedir.

Avea insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Avea Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Avea Açık Pozisyonlar

Pazarlama – Roaming Uzmanı
Pazarlama İletişimi Bütçe Uzmanı,
Kurumsal İletişim İçerik Uzmanı,
İş Sürekliliği Yönetimi Uzmanı,

Avea  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Avea gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Avea İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/avea-iletisim-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c14035-p38132/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Avea Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.