Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Atlasjet Personel Alım İş Başvurusu 2016

Atlasjet Personel Alım İş Başvurusu 2016

Atlasjet Personel Alım İlanı 2016

Atlasglobal, adı altında hizmet veren Atlasjet personel alımı için ilan yayınladı. Atlasjet 2016 yılında yurt içi ve yurt dışı seferlerine hız vererek müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini artırmayı hedefleyerek Türkiye’de hizmet veren havayolu şirketleri ile rekabet gücünü artırmaya çalışmaktadır. Atlasjet ülkemizde 2001 yılından beri hizmet vermekte olup bünyesine genç dinamik ve analitik düşünebilen genç adaylarları tercih etmektedir. Sizde Atlasjet havayollarında çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Atlasjet personel alımı 2016 yılı için toplamda kaç personel alacak net bir bilgi veremiyoruz. Ancak yılın farklı aylarında alımlar için kariyer sitelerine ilan vermektedir. 1500 adet beyaz yaka çalışanı olan havayolu şirketi bu alımlarla birlikte çalışan sayısını artırmayı hedeflemektedir. Son vermiş olduğu ilanda 6 pozisyon için alım yapacağını duyuran Atlasjet bu pozisyonlar için kaç kişiyi istihdam edeceği konusunda her hangi bir bilgi vermemiştir.

Atlasjet personel alımı 2016 yılında alım yapacağı kadroları incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekilde verilmiştir.

♦ İstasyon Süpervizörü,
♦ İkram Süpervizörü,
♦ Muhasebe Uzmanı,
♦ Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı,
♦ Genel Başvuru,
♦ Flying Service Chef.

Atlasjet personel alımı 2016 yılında alım yapacağı kadrolar yukarıda verildiği gibidir. Bu pozisyonlar için Atlasjet  genel ve özel şartlar belirlemiştir kariyer sayfası üzerinden her pozisyon için istenilen şartları inceleyip size uygun olan pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.