Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Atlasjet İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Atlasjet İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Atlasjet İş Başvurusu Personel Alımı 2016

Atlasjet Havacılık şirketi 2001 yılından bu güne hizmet vermeye devam etmektedir. Atlasjet 2016 yılında yeni personel alımlarını yapacağını duyurdu. Atlasglobal, olarak faaliyetlerini sürdüren hava yolu şirketi İç ve dış hatlar seferlerinin yanı sıra Yük taşımacılığıda yapmaktadır.

Atlasjet personel alımlarını Lise ve Üniversite mezunları arasından yapacaktır. Her pozisyon için farklı şartlar isteyen Atlasjet, ilanlarını internet üzerinden yayınlamaktadır. Size uygun pozisyonlara humanresources@atlasglb.com cv göndererek veya kariyer sayfası üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Atlasjet personel alımı  2016 yılında alt kısımda verilen pozisyonlar için alım yapılacaktır.

♦ GENEL BAŞVURU,
♦ KABİN MEMURU,
♦ ÜCRET UZMANI,
♦ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI,
♦ GELİR VE HAT YÖNETİMİ UZMANI,
♦ MUHASEBE UZMANI,
♦ ENGELLİ PERSONEL.

Atlasjet personel alımı  2016 yılında yukarıda verilmiş olan pozisyonlarla yapılacaktır. Kabin memuru alımlarında ingilizce haricinde dil bilen adaylarda değerlendirilecektir. Sizde Atlasjet iş ilanları‘na başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.