Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Atlas Jet Hostes Ve Kabin Memuru Alımı 2015

Atlas Jet Hostes Ve Kabin Memuru Alımı 2015

Atlas Jet Hostes Ve Kabin Memuru Alımı

Ekonomik uçuş sağlamayı hedefleyen Atlas Jet müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Atlas Jet çalışanları ile Diğer hava yolları çalışanları arasında hiçbir fark yoktur. Çıkardığı yeni model uçaklarıyla başarısına başarı katmayı hedefleyen Atlas  jet olarak bünyemizde çalıştıracak elemanlar aramaktayız. Sizde Diğer Hava Yolları elemanlarıyla aynı statüde çalışmak aynı haklardan yararlanmak istiyorsanız Atlas Jet iş başvurusunu kaçırmamalısınız.

Atlas Jet insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Atlas Jet Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Atlas Jet Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru
Flying Service Chef
Kabin Memuru (İtalyanca bilen)
Interline Muhasebe Uzmanı
Kabin Memuru (Farsça bilen)
Kabin Memuru (Almanca bilen)

Atlas Jet personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Atlas Jet gibi büyük hava yolu şirketlerini takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Atlas Jet İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Atlas Jet Hostes Ve Kabin Memuru Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.