Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Atatürk Üniversitesi 77 Personel Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi 77 Personel Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi Farklı Pozisyonlara 77 Personel Alımı Yapacak

Atatürk Üniversitesi farklı pozisyonlardaki boşluklarını doldurmak adına 77 personel alımı gerçekleştirecek. Atatürk Üniversitesi hizmetlerini daha iyi sürdürebilmek adına personel alımı yapacak. Üniversite iş ilanları oldukça sizler için yayınlamaktayız. Bu personel alımı ilanı sayısına baktığımızda oldukça iyi bir personel alımı sayısı görüyoruz. Daha öncelerde de 100 civarı bir personel alımı gerçekleştirmişlerdi. Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından da paylaşılan ilanı sizler için ayrıntılı şekilde inceledik.

Atatürk Üniversitesi Personel Alım İlanı

Atatürk Üniversitesinin alım yapacağı 77 personel ilanını incelediğimizde üniversitelerin bağlı birimlerine istihdam edilmek üzere 2546 sayılı kanunun ve üniversitenin öğretim üyeliğine yükseltilme ve atanma yönetmenliğinin ilgili makalelerine göre öğretim üyeleri alınacaktır yazısıyla ilanın başladığını görmekteyiz. Müracaat etmeyi düşünen arkadaşlar için aranan kriterlerde paylaşılmıştır. İstenilen bazı belgeler bulunmaktadır.

Müracaat İçin Gerekli Olan Belgeler Neler?

77 kişilik bir personel alımı gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Peki bu ilana başvurabilmek için hangi belgelere ve hangi koşullara sahip olmak gerekmektedir?

Profesör Kadrolarına Başvurmayı Düşünenler; Profesör kadrolarına başvurmak için dilekçe, özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi, doçentlik dil belgesi, yükseklisans, lisans, doktora veya uzmanlık belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi son olarak iki adet vesikalık fotoğraf ile birlikte 6 takım dosya hazırlanarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Doçent Kadrolarına Başvurmayı Düşünenler; Doçent kadrolarına başvurmak için dilekçe, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, yayın listesi, doçentlik belgesi, lisans, doçentlik dil belgesi, yükseklisans doktora veya uzmanlık belgeleri ve iki adet vesikalık fotoğraf son olarak ise yayınlarının birer örneği dosya haline getirilerek teslim edilmesi gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadrolarına Başvurmayı Düşünenler; Yardımcı doçent kadrosuna başvurmak için yabancı dil belirtilerek bir dilekçe, özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, yayın listesi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri, lisans, yükseklisans doktora veya uzmanlık belgeleri ve 2 adet fotoğraf hazırlanarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İlanın ayrıntılarına baktığımızda başvuru şartları bu şekilde görünmektedir. Üniversitelerde iş arayanlar için ve Erzurum ve çevresinde yaşayanlar için güzel bir iş ilanı olduğunu düşünüyoruz. Son başvuru tarihi ise ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. İlanın tamamına ulaşmak daha detaylı bilgi almak adına tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan TBMM Farklı İş Kategorilerine Personel Alımı Gerçekleştiriyor başlıklı makalemizde TBMM iş ilanları ve TBMM personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Atatürk Üniversitesi 77 Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.