Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Atatürk Havalimanı İş İlanları ve Personel Alımı 2016

Atatürk Havalimanı İş İlanları ve Personel Alımı 2016

Atatürk Havalimanı İş İlanları ve Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en büyük havalimanı olan ve dünyanın her bölgesine uçuş yapmakta olan THY ve diğer özel havayolu şirketlerine hizmet vermekte olan Atatürk Havalimanı’na 2016 yılında personel alımları yapılacaktır. Atatürk Havalimanı büyük olduğu için sürekli bir personel ihtiyacı olmaktadır. Bir çok kişinin çalışmak istediği Atatürk Havalimanı için sürekli güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi havalimanında güvenlik görevlisi, temizlik işçisi gibi yüzlerce pozisyon vardır ve bu pozisyonlar için sürekli ilanlar yayınlamaktadır. Sizlerde iş ilanlarını takip edip bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

İK Misyonu: TAV gurubu iş stratejisine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesine yönelik stratejik çalışmalar ve destek vermek, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına katkıda bulunarak.

TAV Havalimanları, başarısında temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlar ile yönetip ve personeller tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin yapılması ile personellerin yetenek ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve tüm çalışanlara eşit fırsat ilkesiyle seçmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmakla yükümlüdür.

Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine genişletmeyi temel stratejileri arasında konumlandırır.

Atatürk Havalimanı İş Başvurusu İçin:

www.tav.jobs/tr-TR/acik_pozisyonlar/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Serhat küpeli dedi ki:

    İşletme mezunuyum Atatürk hava linanında kendime uygun iş arıyorum.Saygılar.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.