Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Atakaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Atakaş Personel Alımı İş İlanları 2015

Atakaş Personel Alımı İş İlanları 2015

MMK Metalurji İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün hedefi, yetkili arama kaynakları kullanılarak ve MMK Metalurji vizyon, misyon ve kurumsal kültür gereklerine uygun olması göz önünde bulundurularak, açık pozisyonlar için profesyonel gereksinimleri karşılaşayacak şekilde uygun göreve uygun kişinin seçilmesidir. Gerekli beceri ve deneyime sahip olan adaylar, İnsan Kaynakları Direktörlüğünce gerçekleştirilen dikkatli incelemelerin ardından görüşmeye davet edilirler. Yetkileri, beceri ve deneyimleri ilgili görevin gereklerine uygun olan adaylar, MMK Metalurji takımına katılırlar.

Atakaş insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Atakaş Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Atakaş Açık Pozisyonlar

Otomasyon Teknisyeni
Üretim Operatörü
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Hava Ayrıştırma Tesisi Operatörü

Atakaş personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Atakaş gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Atakaş İş Başvurusu İçin:

http://mmkturkey.com.tr/tr/insan-kaynaklari/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. akın dedi ki:

    Slmlar ben akın ben iş makinasi oparatörüyüm kullandigim makinalar sennebogen loder paletli kepce kullanmaktayim yurt ici yurt dişi calisirim sizinle calismak isterim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.