Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin büyük şirketlerinden biri olan Aselsan, özellikle ülkemizin yararına olan çok sayıda milli proje geliştirerek ülkemize ciddi projelerle destek olmaktadır. Üretimini yapmış olduğu sayısız teknolojik yazılımlar ile önümüzdeki yıllarda yeni projeler ile ülkemize hizmet etmeye devam edecektir. Özellikle yetenekli mühendisleri bünyesine alacak olan Aselsan, 2016 yılında yeni alımlarla bünyesini güçlendirmeyi hedeflemektedir..

Aselsan personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında da olacak olup alımlar neredeyse her sene devam etmektedir. Aselsan personel eleman alımı konusunda da titiz davranmakta ve milli projeler üzerinde de çalışacak olan kişileri, büyük bir gizlilik ile seçmektedir. Eğer sizlerde burada çalışmak isterseniz, özellikle bu kurallara dikkat etmelisiniz.

Aselsan personel eleman alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak henüz net bir bilgi bilmiyoruz. Alımlarında çok fazla kontenjan belirlemeyen Aselsan, eğer iyi bir aday bulursa ya da ihtiyacı olursa anında alımlarını gerçekleştirir. Başvurular için gerekli bilgileri kendi internet sitesinde yayınlayan Aselsan, bu tarz işe alım süreçlerinde başka aracı firmalar ya da şirketler kullanmamaktadır.

Aselsan personel eleman alımı güncel olarak kalmakta ve her zaman başvuru almaktadır. Dediğimiz gibi eğer sizlerde başvuruda bulunmak isterseniz ilanların açılmasını beklenmeden başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Aselsan personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi almak için aşağıda verdiğimiz link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak/Sayfalar/Is-Basvurusu.aspx

Bir önceki yazımız olan Brisa Personel Eleman Alımları İş İlanı başlıklı makalemizde Brisa, Brisa açık pozisyonlar ve Brisa Bridgestone İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Ozlem dedi ki:

  İs arıyorum yardımcı olun lütfen

 2. Tolga yılmaz dedi ki:

  Bu işe gerçekten ihtiyacım var

 3. serkan dil dedi ki:

  Pendikte oturuyorum pres ve pres besleme mekanik hakkinda bilgim var

 4. muhammed TAKAK dedi ki:

  2015. 2016 yilinda suloglu edirnde askede 1 yil ambulans kullandim oldukca tecrubeliyim suanda şoforluk yapyorum askede bana belge verildi bu isi cok seviyorum ve ambulans surucusu olmak istiyorum

 5. Aslı dedi ki:

  İstanbul Maltepe de otuyorum çalışmaya ihtiyacım var

 6. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba ben Ankara’dan Oğuzhan 25 yasindayım Askerliğimi yaptım 13 yıldır oto kaborta ustasiyim orta okul mezunuyum oksijen kaynağı yapa biliyorum Argon kaynagi yapa biliyorum elim her ise yatkın dır ilgili üst lerimize önemle rica ederim

 7. Oğuzhan dedi ki:

  Ben Ankara’dan Oğuzhan 25 yasindayım Askerliğimi yaptım 13 yıldır oto kaborta ustasiyim orta okul mezunuyum oksijen kaynağı yapa biliyorum Argon kaynagi yapa biliyorum elim her ise yatkın dır ilgili üst lerimize önemle rica ederim

 8. mustafa yerlikaya dedi ki:

  Selamunaleykum elektrik teknisyeniyim yurt dışında iş yapan firma sahibi büyüklerimden iş istiyorum teşekkürler

 9. ümit dedi ki:

  iyi derece ingilizcem var iş istiyorum

 10. Onur dedi ki:

  Avcılar da oturuyorum ise ihtiyacım var

 11. Salih dedi ki:

  Sivil savunma ve itfaiyecilik mezunuyum

 12. Salih dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.