Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aselsan Personel Alımı 2016

Aselsan Personel Alımı 2016

Aselsan Personel Eleman Alımı

Türkiye’nin en önemli şirketkerin den biri olan Aselsan personel alıyor. Aselsan son on yıldır ciddi anlamda yeni yazılımlar yeni silahlar geliştirip üreterek ülkemizi güçlendirmeyi kendisine görev yapmış milli bir kuruluştur. Aselsan projelerinde görevlendirmek üzere tecrübeli ve tecrübesiz bir çok mühendise iş imkanı sunmaktadır. Sizde başarılı bir kariyeriniz olsun istiyorsanız hemen Aselsana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aselsan personel alımı iş başvurus 2016 yılı içindede geçen yıl gibi devam edecek gibi gözüküyor. Aselsan personel alımı, için genç yetenekli mühendis alımlarına çok önem veriyor milli projelerde görev alan mühendis alımlarını gizlilik ilkesine göre almaktadır.

Aselsan personel alımı iş ilanları 2016 yılında sadece kendi insan kaynakları sayfasından yayınlamaktadır. İş ilanlarını görmek veya başvuru yapmak için Aselsanın internet sitesinden sisteme  kayıt olabilirsiniz. kayıt işlemi sırasında TC kimlik numaranızı doğru girmeniz çok önem taşımaktadır. kayıt işleminizi tamamladıktan sonra açık iş ilanlarını görüp başvuru yapabilirsiniz.

Sizde Aselsan, iş ilanlarına başvurmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak/Sayfalar/Is-Basvurusu.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.