Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Arkas Holding Personel Alımı

Arkas Holding Personel Alımı

Arkas Holding Personel Alımı

Arkas holding 2016 yılında çok sayıda kişiye iş imkanı sunacak. Kariyer sitelerine ilan vermeye başlayan Arkas Holding büyüme hedefleri ve yeni projelerin de görevlendirmek için çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek her yıl yüzlerce insana iş imkanı sunan Arkas Holding internet üzerinden vermiş olduğu 50 ye yakın kadro için personel alım ilanları yayınlamıştır. Personel alımlarını büyük bir titizlikle yürüten Arkas Holding Ankara, İzmir ve İstanbul da personel alımları yapacaktır.

Arkas Holding personel alımı iş ilanları çok sayıda pozisyon ile yapılacak olup. Her pozisyon için farklı şartlar istenmektedir. Alım yapacağı pozisyonları incelediğimiz de genellikle profesyonel insanlarla çalışmayı tercih ettiklerini söyleye biliriz. Arkas holding işe alım yapmayı planladığı adayları mülakat sürecine dahil etmektedir.

Arkas Holding personel alımı iş ilanları hangi pozisyonlarda yapılacak sizin için bir araştırma yaptık alım yapılması planlanan kadrolar şu şekilde verilmiştir.

♦ Satış Sorumlusu,
♦ Kaporta Teknisyeni,
♦ Dokümantasyon Memuru,
♦ Oto Boya Teknisyeni,
♦ Pazarlama Uzmanı,
♦ Gemi Operasyon Memuru,
♦ İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı.

Arkas Holding personel alımı iş ilanları yukarıda verilen pozisyonlarda verilmiş olup bu ilanların yanısıra daha çok sayıda ilanda kariyer net aracılığı ile duyurulmuştur. Peki Arkas holding iş başvuru adresi nedir? Nasıl iş başvurusu yapılır diye soran adaylar alt kısımda verilen bağlantı linkini kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/arkas-holding-is-ilanlari-c1271-p2964/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. muhammet çolak dedi ki:

    slm gazaltı kaynakcısıyım kaynak belgem vardır Behliyetimde vardır

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.