Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Arıkanlı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arıkanlı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arıkanlı Holding İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Arıkanlı Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arıkanlı Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arıkanlı Holding’in kurulduğu günden bu yana kazandığı başarının asıl nedeni; alanlarında uzman, motivasyonu yüksek, bilgi ve deneyim sahibi çalışanlarıdır. Sürekli gelişim ve büyümeye destek sağlayabilecek kişilerin çalışmalarıyla Türkiye’nin birçok ilkini gerçekleştiren Arıkanlı Holding’in insan kaynakları politikası, Holding’in vizyon ve misyonunu destekleyecek şekilde oluşturuldu. Bu çerçevede, etkin bir işe alım süreciyle holding değerlerini yükseltecek, topluluk değerleri ile uyumlu çalışacak, katkılarıyla kurumu daha da ileriye götürecek çalışanları kazanmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri sayıyoruz.

Eğitim, taşımacılık, medya ve yayıncılık, turizm ve sağlık, enerji, sanayi ve inşaat, organik tarım, sigortacılık alanlarında gerçekleştirdikleriyle önemli başarılara imza atan Arıkanlı Holding, 29 şirketi kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer alıyor.

Arıkanlı Holding’in temeli, MEF Dershaneleri’nin kurulduğu 1972 yılında atıldı. Arıkanlı Holding A.Ş.’nin kuruluşu ise 1996 yılında ‘‘strateji tespiti, kontrol, koordinasyon, geliştirme ve yönlendirme’’ çalışmalarını yapmak amacıyla, iştiraklerini aynı çatı altında toplamasıyla gerçekleşti.
Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, çatısı altındaki tüm şirketlerle farklı alanlarda ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Uygun Pozisyonlar: Satış Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, Güvenlik Görevlisi

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. sara dedi ki:

    selam ben Sara azeri bakuden yaziyorum 34yasindayim ne isi olursa olsun calismaq istiyorum tsk ederim

  2. Koray Güneş dedi ki:

    Merhaba
    Gazaltı ve elektrik kaynakçısıyım beden gücü ilede çalışabilirim Yurtdışı işlerinizde sizlerin bünyesinde sizlerle birlikte çalışmayı istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.