Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Arcelor Mittal Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arcelor Mittal Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arcelor Mittal İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Arcelor Mittal insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arcelor Mittal iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Büyük başarılar birlikteliklerde…

Kuruluşu 1983 olan ve 2007 yılında ArcelorMittal ile birleşerek Dünya’nın en büyük demir-çelik üreticisinin dağıtım ağına katılan Rozak, 130 bin tona varan stok hacmi ve 1000’den fazla ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük demir-çelik dağıtım merkezidir.

AMDS Rozak; Gebze, İkitelli, Ereğli gibi Türkiye’nin çeşitli stratejik bölgelerindeki depolama tesisleri ile yapı sektöründen, makine imalatına, gemi sanayine kadar demir-çelik ürünlerine ihtiyaç duyulan her alanda ithal ve yerli ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Standart ürünlerin yanı sıra proje bazında özel kalite ve ebatlarda malzeme temini yapmaktadır.

AMDS Rozak, Türkiye demir-çelik pazarındaki lider konumuna, hızlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ulaşmıştır. Hedefleri doğrultusunda “sürekli eğitime” ve “sürekli gelişmeye” önem veren AMDS Rozak, dünya çapında başarılara imza atmaya devam etmektedir.

AMDS Rozak’ın temel hedeflerinin başında hizmet kalitesini daha da yükseltmek vardır. Bu hedefe ulaşmak için faaliyetlerinde aktif rol alarak büyük katkılar sağladığı Türk Yapısal Çelik Derneği’nin (TYÇD/TUCSA) üyesidir. Türkiye’de TUCSAMARK Belgesinin verildiği ilk satıcı kuruluş olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden AMDS Rozak, malzeme tedarikinde kalite öncüsü olup, kendine süreklilik, hız ve güven ilkelerini prensip edinmiştir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Başvuru Kanalları:

http://www.rozakdemir.com/tr/ik.htm

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Çetin dedi ki:

    Merhaba ben çetin orda otomotiv fabrikasında 3.5 sene üretim operatörü olarak çalıştım ermaksan makina fabrikasında 2 sene freze operatörü olarak çalıştım helmersan mermer fabrikasında 2 sene üretim operatörü olarak çalıştım şuan işsizim sizden üretim bölümü yada uygun gördüğünüz bir iş istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.