Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Arçelik-LG Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arçelik-LG Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arçelik-LG İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Arçelik-LG insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arçelik-LG iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Seçme Yerleştirme

Şirketimize Internet, e-mail, fax, posta veya iş istek formu doldurmak yoluyla yapılan tüm başvurular Başvuru Havuzu’ na güncellenir. ARÇELİK-LG Klima A.Ş. olarak amacımız, doğru adayları şirketimiz pozisyonlarına başvurmasını sağlamak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci

• Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi ve kişilik envanteri uygulanır. Bu aşama sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir.

• İlgili bölüm yönetimi ile yapılan ikinci görüşme sonucunda olumlu değerlendirilen adaylar arasından pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.

Mavi Yaka İş Başvuru Detayları

Başvuru Yapacak Adayda Bulunması Gereken Genel Koşullar:
+ Belirli Süreli İş Sözleşmesi ile çalışacak.

+ 18 – 35 yaşları arasında olmak
+ MYO, Lise, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak.
+ Yukarıda sayılan okullardan mezun olunmamasına rağmen başvurulan pozisyonlara uygun belge sahibi (Forklift, Kaynak, Bakım, Kalite ve Yapılacak İşle İlgili Mesleki Eğitim, Kalfalık, Ustalık Belgesi) olanların iş başvuruları da şirketimizin bu işlere olan ihtiyaçları çerçevesinde değerlendirmeye alınır.
+ Vardiyalı çalışmayı kabul etmek.
+ Personel servislerine uygun ikamet (İzmit Yahya Kaptan – Bostancı arasında E-5 ve Gebze, Çayırova, Darıca semt içi ana yol güzergahında)
+ Çalışmasına engel sağlık sorunu olmamak (İşe giriş işlemleri sırasında sağlık tetkiklerinden geçebilmek)

+ Askerliği en az 1 yıl tecilli olmak

Staj

ARÇELİK-LG Klima A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Üniversite staj başvuruları her yıl Mart ayı içinde web üzerinden alınmaktadır.

Lise staj başvurusu için bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümleri’nden temin edilen staj başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tekniker, Teknisyen, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi,

Başvuru Kanalları:

http://www.arcelik-lg.com.tr/insan-kaynaklari/arcelik-lg-kariyer

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. esin dedi ki:

    Ben arçelikte temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.