Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aras Kargo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aras Kargo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aras Kargo İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye’nin en büyük kargo şirketi olan Aras Kargo, büyük bir holding olup eleman ve personel alımlarını da büyük oranda yapmaktadır. Aras Kargo’nun bu kadar büyük bir firma olmasının ise aldığı personel elemanlara çok dikkat etmekte olmasıdır. Alımlarını büyük bir titizlik içerisinde yapan ve alımları yaparken bireylerin işi yapıp yapamayacaklarını kontrol eden bu firma, kargoculuk pazarında de başarıyı elde etmiştir .

Aras Kargo insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Aras Kargo Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Aras Kargo Açık Pozisyonlar

KURYE,
ŞUBE TEMSİLCİSİ,
SÜRÜCÜ KURYE,
SATIŞ YÖNETİCİSİ,
ŞUBE YÖNETİCİSİ.

Aras Kargo  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Aras Kargo gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Aras kargo mülakat soruları için tıklayınız

Aras Kargo İş Başvurusu İçin:

 

http://www.yenibiris.com/aras-kargo-is-ilanlari?firma=80850

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.