Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Yapacak

Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Yapacak

Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Yapacak

Ankara Üniversitesi’nin yaptığı duyuruya göre 100 adet personel alımı yapacağını belirtti. Devlet Personel Başkanlığı yapılan duyuruya göre alacağını açıkladı.

Ankara Üniversitesi, 2 Haziran tarihinde yayınlamış olduğu duyuru ile KPSS P3 puan türü sırasına göre 93 tane sözleşmeli hemşire ve KPSS P93 puan türüne göre de 6 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri ve KPSS P3 puan türü sıralamasına göre 1 adet diyetisyen alımı gerçekleştirecek.

  • Ankara Üniversitesi’nin personel alımı için adaylar genel olarak,
  • 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesine göre belirlenen şartları taşımaları
  • 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS B grubu puan durumuna göre puan almış olmak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak
  • Herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak
  • Hemşire kadroları için Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak,
  • *01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak
  • Tıbbi Görüntüleme teknikeri adayları için Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak
  • 01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak ve Diyetisyen kadrosu için Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak

Adaylar bu koşulların hepsini uyduğu takdirde başvurusunu gerçekleştirebilir.

Başvuru yapacak olan adayların 2 Haziran ile 17 Haziran arasında başvurularını yapıp, istenilen belgeler ile Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yaz Aylarında Yapılabilecek İşler başlıklı makalemizde sahil kenarında yapılacak işler, sahilde iş fikirleri ve sahilde ne satabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ankara Üniversitesi 100 Personel Alımı Yapacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.