Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ankara Personel Eleman Alımları İş İlanları 2015

Ankara Personel Eleman Alımları İş İlanları 2015

Ankara İş İlanları 2015

Başkentimiz olan Ankara bilhassa resmi kurumların genel merkezi olarak bilinse de Anadolu’nun merkezindeki konumu nedeniyle epeyce kalabalık da bir nüfusa sahip. Bu yoğunluk Ankara’nın iş arayan adaylara önemli fırsatlar yaratmasına neden oluyor . Yerleşimi epeyce geniş bir alana yayılan Ankara ekonomisi büyük oranda hizmet sektörü ve onun ardından gelen tarım sektörü la var olmaktadır. Bilhassa ihracat alanında da önemli firmaların yer aldığı Ankara’da iş fırsatları da daha çok bu sektörler çerçevesinde şekilleniyor. Ankara’daki iş ilanlarının genel görünümü ise şöyle

Ankara İş İlanları 2015

Bankacılık ve Finans Sektörü
Mağaza Satış Danışmanlığı
Çağrı Merkezi Danışmanları
Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi
Hastanelere Temizlik Personelleri
Hemşire / Ebe Sağlık Elemanları
Bu ilanlara başvurmak için firmalar  tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firmalar bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Ankara İş İlanları İçin:

http://www.yenibiris.com/ankara-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.