Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Angora Halı Personel Alımı İş İlanları 2015

Angora Halı Personel Alımı İş İlanları 2015

Angora HalıPersonel Eleman Alımı 2015

Angora Halı iş ilanları 2015  yılında bir çok iş arayan için iş imkanı saglamaktadır. Bu ilanlara başvuruda bulunabilir ve belki de kısa zamanda iş sahibi olabilirsiniz.

Angora Halı İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Angora Halı İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları ve  ilanları İsterseniz beraber inceleyelim.

Angora Halı Hakkında:

Angora Halı’nın, Şiveydinli ailesi tarafından geleneksel  halı ve kilim dokumacılığı ile başlayan  ticari hayatı, tek mekik ve çift mekik tezgazlar da makine halısı üretimi ile  devam etmiştir. Bir süre halı üretimine ara vererek iplik ticaretine başlayan  aile 2001 yılında dokuma ve iplik konusunda tecrübelerini, ileri teknoloji ile  birleştirerek Angora Halı markasını sektöre   kazandırmıştır.

Angora Halı Uygun Pozisyonlar:

 

Angora Halı personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Angora Halı Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:.

http://www.yenibiris.com/angora-hali-san-ve-tic-a-s/desen-tasarimcisi-is-ilani/604632

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.